Koichi Fujimura Japan

Koichi Fujimura, 9th Dan, Kyoto

   
     
     
Roger Walser, 5th Dan Switzerland

Roger Walser, 5th Dan, Puerto Plata

   
     
     
Joel Rodriguez, 4th Dan, New York Dominican Republic

Joel Rodriguez, 4th Dan, New York

Hilario Arias, 3rd Dan, Antwerpen Belgium

Hilario Arias, 4th Dan, Antwerpen

Werner Zweifel, 3rd Dan, Bern Switzerland

Werner Zweifel, 4th Dan, Bern

Kemal Hanli, 3rd Dan, Mels Switzerland

Kemal Hanli, 4th Dan, Mels

Eduard Andric, 3rd Dan, Zurich Switzerland

Eduard Andric, 4th Dan, Zürich

Victor Tejada, 4th Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Victor Tejada, 4th Dan, Puerto Plata

 
 
     
         
Osvaldo Garcia, 3rd Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Osvaldo Garcia, 3rd Dan, Puerto Plata

Sasa Djuric, 2nd Dan, Mels Serbia

Sasa Djuric, 3rd Dan, Mels

Thomas Uehli, 3rd Dan, Puerto Plata Switzerland

Thomas Uehli, 3rd Dan, Puerto Plata

Mahir Hanli, 3rd Dan, Mels Switzerland

Mahir Hanli, 3rd Dan, Mels

Clay Borracino, 3rd Dan Italian

Clay Borracino, 3rd Dan

Ilhan Sitil, 2nd Dan, Uster Turkey

Ilhan Sitil, 3rd Dan, Uster

Andy Van Craen, 1st Dan, Antwerpen Belgium

Andy Van Craen, 3rd Dan, Antwerpen

 

     
       
Miguel Munoz, 2nd Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Miguel Muñoz, 2nd Dan, Puerto Plata

Sezai Hanli, 1st Dan, Mels Switzerland

Sezai Hanli, 2nd Dan, Mels

Nadine Scherrer, 1st Dan, Uster Switzerland

Nadine Scherrer, 2nd Dan, Uster

Stefan Zapf, 2nd Dan, Bern Switzerland

Stefan Zapf, 2nd Dan, Bern

Stefan Furrer, 2nd Dan, Zurich Switzerland

Stefan Furrer, 2nd Dan, Zürich

Claudio Rupp, 2nd  Dan, Zurich Switzerland

Claudio Rupp, 2nd Dan, Zurich

Philippe Delva, 2nd Dan, Puerto Plata France

Philippe Delva, 2nd Dan, Puerto Plata

Yan Carlos Toribio , 2nd Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Yan Carlos Toribio , 2nd Dan, Puerto Plata

                     
     
   
Simon Ernst, 1st Dan, Zurich Switzerland

Simon Ernst, 1st Dan, Zurich

Gabriel de los Santos, 1st Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Gabriel de los Santos, 1st Dan, Puerto Plata

Halis Hanli, 1st Dan, Mels Switzerland

Halis Hanli, 1st Dan, Mels

roland meyer Switzerland

Roland Meyer, 1st Dan, Switzerland

Suat Sevincer, 1st Dan, Linth Turkey

Suat Sevincer, 1st Dan, Linth

Osvaldo Garcia jr., 1st Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Osvaldo Garcia jr., 1st Dan, Puerto Plata

Juan Carlos Gonzalez, 1st Dan, Santiago Dominican Republic

Juan Carlos Gonzalez, 1st Dan, Santiago

Dalibor kljacic serbia

Dalibor Kljacic , 1st Dan, Serbia

Yan Ellery Marte , 1st Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Ellery Marte , 1st Dan, Puerto Plata

Maxima Guerrero Sosa , 1st Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Maxima Guerrero Sosa , 1st Dan, Puerto Plata

Oualkadi Abdel serbia

Oualkadi Abdel , 1st Dan, Belgium

Michael Lopez, 1st Dan, Puerto Plata Dominican Republic

Michael Lopez, 1st Dan, Puerto Plata

Abdul Oezcan, 1st Dan, Uster Turkey

Abdul Oezcan, 1st Dan, Uster

Alex Kratz Ferrer, 1st Dan, Spain Spain

Alex Kratz Ferrer, 1st Dan, Spain

Turkey

Suleyman Celik, 1st Dan, Uster